Korzystaj z NFZ
Centrum Stomatologii Trident to zabiegi stomatologiczne na każdą kieszeń.

Dla Twojej wygody usługi świadczymy nie tylko prywatnie, ale także w ramach współpracy z NFZ. Zadbaj o swoje zdrowie i zaoszczędź dzięki refundowanym zabiegom stomatologicznym.

Dlatego, aby umożliwić leczenie stomatologiczne wszystkim pacjentom, Centrum Stomatologii Estetycznej TRIDENT posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług stomatologicznych dla pacjentów objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym.
W ramach ubezpieczenia pacjentom przysługują następujące świadczenia (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013r. z późniejszymi zmianami):

1. Dla dorosłych (osób powyżej 18 rż.):
- ekstrakcje zębów wraz z odpowiednim znieczuleniem (poza specjalistycznymi zabiegami ekstrakcji chirurgicznych zwł. zębów 8)
- leczenie zachowawcze z wypełnieniem ubytku zęba materiałem podstawowym (materiał chemoutwardzalny w zębach przednich od 3 do 3. amalgamat w zębach bocznych)
- leczenie kanałowe w zębach przednich od 3 do 3
- protezy akrylanowe uzupełniające braki więcej niż 4 zębów jeden raz na 5 lat (naprawa protez 1 raz na 2 lata)
- usunięcie złogów nazębnych 1 raz na 12 miesięcy

Kobietom w okresie ciąży i połogu (potwierdzonymi kartą przebiegu ciąży) przysługuje dodatkowo leczenie kanałowe we wszystkich zębach oraz usunięcie złogów 1 raz na pół roku.

2. Dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 rż. DODATKOWO:
- wypełnienia światłoutwardzalne w zębach przednich od 3 do 3
- lakowanie bruzd zębów 6 do ukończenia 8 rż.
- leczenie kanałowe we wszystkich zębach
- lakierowanie wszystkich zębów nie częściej niż 1 raz na 3 miesiące

Dokładny wykaz materiałów stomatologicznych stosowanych do świadczeń gwarantowanych znajduje się w załączniku 11 do Rozporządzenia.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego. Szczegóły w Polityce prywatności.