Nasz zespół

Trident

Centrum Stomatologii Estetycznej

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i techników. Nasz personel posiada bogatą wiedzę i cechuje go profesjonalizm. Dowiedz się o nas więcej!

Profesjonalny zespół

Liczy się dla nas przede wszystkim Twoje zadowolenie. Każdemu pacjentowi chcemy zapewnić usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Dlatego nasz zespół składa się z lekarzy i techników o bogatym doświadczeniu, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę.

Miła atmosfera

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta u dentysty nie każdemu kojarzy się z czymś przyjemnym. Odwiedź nasze centrum stomatologiczne, a przekonasz się, że jest zupełnie inaczej. Zawsze uśmiechnięty personel sprawi, że w gabinecie poczujesz się zrelaksowany i odprężony.

Nowoczesny sprzęt

Używamy jedynie najnowocześniejszego sprzętu. Jego wysoka jakość i zaawansowana technologia pozwalają na zminimalizowanie stresu podczas zabiegów. Wysokiej klasy materiały to gwarancja długotrwałego efektu i zdrowia Twojej jamy ustnej.

NFZ i Prywatnie

Chcemy zapewnić pacjentom komfort i dostosować się do ich potrzeb. Właśnie dlatego w Centrum Stomatologii Trident możesz skorzystać z usług zarówno prywatnie, jak i z ramienia NFZ. Staramy się spełniać Twoje oczekiwania na każdym poziomie współpracy.

 

Nasz zespół

Współpracujemy jedynie z wysokiej klasy specjalistami. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroka wiedza - to ich główne cechy.

nasz_zespol
 • Agnieszka Stępień-Gryczka

  Lekarz dentysta, studia ukończyła w 2001 r. Założycielka i współwłaścicielka Centrum. Specjalizuje się w estetyce i protetyce.

 • Tomasz Gryczka

  Lekarz dentysta, studia ukończył w 2000r. MASTER OF SCIENCE IN ORAL IMPLANTOLOGY, University of Siena. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantologii.

 • Krzysztof Kaźmierczak

  Lekarz dentysta stomatologii ogólnej.      

 • Urszula Lofek

  Dyplomowana pielęgniarka. Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Galeria

Centrum Stomatologii Trident zapewnia maksymalny komfort i wysokiej jakości usługi. A to wszystko dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi.

Dane kontaktowe:
TRIDENT A. i T. Gryczka Sp. Jawna

ul. Zdrojowa 81,
43-384 Jaworze,
Telefon: 33 817 26 05
Telefon: 608 442 365
FAX: 33 817 26 05

E-mail: biuro@trident.bielsko.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "TRIDENT A. i T. Gryczka Sp. Jawna" z siedzibą w Jaworzu, ul. Zdrojowa 81 w celu korzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.